Дата: від до Скинути

Східне міжрегіональне управління Державної служби України з питань праці інформує про недопустимість порушень прав працівників закладів охорони здоров’я

У зв’язку з набуттям чинності постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2022 №2 «Деякі питання оплати праці медичних працівників закладів охорони здоров’я» (далі – Постанова), яка передбачає підвищення базового рівня заробітної плати для лікарів та медичних сестер, Державна служба України з питань праці повідомляє.

17:42 02.02.2022

Інформаційне повідомлення

Відповідно до Рішення Часовоярської міської ради від 26.01.2022 № 7/26-299 «Про затвердження Переліку об’єктів права комунальної власності Часовоярської міської територіальної громади, що підлягають приватизації в 2022 році» (ознайомитись з рішенням) прийнято рішення про приватизацію об’єкта права комунальної власності Часовоярської міської територіальної громади, яка здійснюється шляхом викупу за незалежною оцінкою, а саме:

15:08 01.02.2022

Часовоярська міська рада повідомляє!

Часовоярська міська рада повідомляє  що на Порталі електронних послуг Мінекономіки створено інформаційну платформу для подання інформації про стан заборгованості із заробітної плати  підприємствами що належать до сфери управління.

17:58 31.01.2022

До уваги суб'єктів господарювання!

Шановні суб’єкти господарювання, фізичні особи-підприємці, власники, орендарі у сфері торгівлі та надання побутових послуг населенню громади!

18:50 25.01.2022

Відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Часовоярської міської ради

В Часовоярській міській раді відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Часовоярської міської ради

16:54 25.01.2022