Дата: від до Скинути

Уряд збільшив виплати дітям з інвалідністю, які постраждали від вибухонебезпечних предметів!

21 травня 2021 року Верховна Рада ухвалила закон "Про внесення змін до статті 2 Закону України "Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю" № 1477-ІХ, щодо підвищення дітям з інівалідністю, постраждалим від вибухонебезпечних предметів, розміру державної соціальної допомоги.

17:45 08.10.2021

Регіональне відділення форду державного майна України по Донецькій ота Луганській областях здійснює продаж на електронному аукціоні єдиного майнового комплексу Державного підприємства  "Часів Ярська державна геологорозвідувальна партія". Аукціон в електронній торговій системі ProZorro. Продажі призначений на 22.10.2021

17:21 08.10.2021

УВАГА! ОТРУЄННЯ ДИКО РОСЛИННИМИ ГРИБАМИ !

Бахмутське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області  повідомляє: На території Донецькій області зареєстровано за 9 місяців 2021 року 5 випадків отруєння дико рослинними грибами. В м. м. Волноваха, Курахове, Торецьке по одному випадку отруєння грибами, у тому числі у м. Бахмут  за минулий період 2021 ріку  дико рослинними грибами отруїлись 2 дорослих людини.  Гриби збиралися у лісосмузі біля населених пунктів.

17:03 08.10.2021

Міністерство цифрової трансформації України запустило платформу, що полегшить щоденну роботу ЦНАП

Для підвищення рівня задоволеності фізичних та юридичних осіб якістю адміністративних та інших публічних послуг, які надаються в центрах надання адміністративних послуг (далі – ЦНАП), 6 вересня 2021 року Мінцифри презентовано Платформу Дія Центрів, доступну за посиланням: https://center.diia.gov.ua/. Цей проєкт реалізований за підтримки ПРООН в Україні, в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) та проєкту SURGe, The Support to Ukraine’s Reforms for Governance Project, що фінансується Урядом Канади. Завдяки Платформі Дія Центрів кожен українець, який планує візит за адміністративною послугою, може сформувати маршрут до найближчого ЦНАП, перевірити актуальний графік його роботи, а також оцінити якість обслуговування. Незабаром з’явиться можливість попереднього запису до ЦНАП онлайн. Мінцифри планує запустити цю функцію у 2022 році та масштабувати на всі ЦНАП в Україні.

14:55 07.10.2021

ДЕНЬ УСИНОВЛЕННЯ – СВЯТО МИЛОСЕРДЯ ТА ДОБРОТИ!

В останній день вересня Україна відзначає День усиновлення. Це надзвичайно тепле свято людяності та милосердя, яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це  свято для  дітей, які отримали люблячих та дбайливих батьків. Це свято сімей, які взяли на себе відповідальність за долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

15:14 04.10.2021

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

У зв’язку із встановленням в Донецькій області «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 нагадуємо про необхідність дотримання карантинних заходів, а саме:

15:45 01.10.2021

ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ 7 СКЛИКАННЯ

30 вересня 2021 року  о 10.00 годині відбудеться позачергове пленарне засідання сесії Часовоярської міської ради 7 скликання у залі засідань Часовоярської міської ради, за адресою: 84551, Донецька область Бахмутський район,  м. Часів Яр, вул. Цілинників, буд. 1.

12:13 29.09.2021